פעילויות

فعاليات

פעילויות עמוד ראשי

הפעילויות שלנו

פרוט מגוון הפעילויות: בית ספר למוזיקה, גלריה לאמנות, קייטנות קיץ, תוכניות הכנה לצבא. בית ספר למדריכים, תנועות נוער, מרכז למידה, כדורסל, כדורגל, אומנויות לחימה, היפ הופ, קורס מד”א, קורס עברית וסדנאות אמנות.

במהלך השנה המרכז מקפיד לחגוג את חגי כל העדות והדתות ביפו בכלל ובשכונת לב יפו בפרט. חגים יהודים, מוסלמים אתיופים ועוד מצוינים על ידי הזמנת הנערות והנערים, משפחותיהם ותושבי השכונה.

הפעילויות מתבצעות על ידי מדריכים, הן במרכז והן ברחובות יפו. העשייה נעשית בהשתתפות צעירים שאילולי כך לא היו נחשפים לפעילויות מסוג הזה.

פעילויות בבית איטליה

בית ספר למוזיקה - (בית הספר לרוקנרול)

בית איטליה נותן לצעירות וצעירים רבים הזדמנות לפתח את כישרונם המוזיקלי. בית הספר מנוהל על ידי רן שמעוני. רן יחד עם קבוצת מורים ומחנכים, כמעט כולם מתנדבים, מציע מרחב בחדרי המוזיקה וההקלטות במקום. החדרים מאובזרים בכלים מוזיקליים רבים ונוצרת הזדמנות נדירה לנוער חסר אמצעים ללמוד מוזיקה ברמה גבוהה. בית הספר שיתף פעולה עם האופרה בתל אביב, הופיע בבית הנשיא ריבלין והוזמן לאנגליה לחילופי סטודנטים. לא פעם הוזמנו נערי ונערות המוזיקה להופיע באירועים ציבוריים ברחבי ישראל. חלקם אף מתקבלים ללהקה צבאית.

נגנית
זמר
בית ספר לרוקנרול